Bawełniane czy syntetyczne – legginsy

Za czasów mojej mamy, legginsy damskie, czyli tak zwane getry były tym, co nosiło się pod spodniami czy sukienką, kiedy było zimno… albo na siłownię – choć wtedy mówiło się „gimnastykę” w Imce. Ale dziś legginsy damskie są o wiele bardziej złożone: modne błyszczące legginsy mogą uzupełniać wasze formalne czy biurowe garderoby, podczas gdy legginsy w kwiatowe wzory zwrócą uwagę każdego obserwatora. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w hurtowe legginsy, oto, jak możesz na nie patrzeć!

Legginsy bawełniane nie tylko utrzymują nogi w cieple. Są świetne do treningu cardio i dobre do wylegiwania się wokół – a dla wielu klientów są bardziej naturalne i organiczne niż lycra. Mogą pasować ładnie pod sukienkami i tunikami. Jeśli chcesz kupić legginsy online, najlepiej zacząć od dostawców oddychające legginsy bawełniane. Mniej osób jest uczulonych na bawełnę niż na sztuczne tkaniny – więc warto pamiętać o tym, kiedy szukasz tanich legginsów online.

Z drugiej strony lśniące legginsy wykonane z poliestru i spandeksu nie tylko nie absorbują potu, co czyni je świetnymi do ćwiczeń na świeżym powietrzu, ale także świetnie wyglądają! Nie wszystkie mają tani wygląd, i potrafią robić naprawdę eleganckie wrażenie. Syntetyczne legginsy mogą być metaliczne, lub przypominać skórę. Legginsy damskie nie muszą być tylko odzieżą gimnastyczną – robią potężne wrażenie jeśli dobrze je wykorzystać. Bardziej wyrafinowane, legginsy przypominające jeansy (czyli tzw. jegginsy) na przykład mogą wyglądać bardzo sympatycznie.

Leginsy damskie powinny być uzupełnione bardziej płynną, nadwymiarową sukienką, aby twoja cała kreacja była mniej napięta, bardziej dostępna – a nogi będą wyglądać na dłuższe. Ale bądź ostrożna – cienkie, tanie legginsy mogą czasem okazać się za bardzo przytłaczające. Kolorowa bielizna świeci przez jasne legginsy, więc warto pamiętać o tym kupując getry, Na szczęście większość leginsów dostępnych na rynku jest bardziej skromna, i choć są opięte